Blog Novinky Nové: Prestavba na inteligentný dom nebola nikdy jednoduchšia

Nové: Prestavba na inteligentný dom nebola nikdy jednoduchšia

Máte už hotový dom a chcete z neho urobiť  inteligentný dom? S Loxone Air to ide ľahko i bez sekania do steny a zachovania stávajúcej elektroinštalácie! Air je technológia vyvinutá priamo spoločnosťou Loxone a ako ste zvyknutí – je šitá priamo na mieru potrebám inteligentného bývania. Produkty na technológii Loxone Air Vám umožní všetky chytré funkcie a to celkom dodatočne.

Poznajte výhody celkom novej technológie Loxone Air, ktorá je veľkým míľnikom nielen v spoločnosti Loxone, ale v celom svete domácej aizácie.

Všetko čo si môžeme do už hotových stavieb priať – Top 5 výhod:

Vysoký dosah:

Vďaka technológii Mesh, kedy je možné predávať signál z prvku na prvok, je možné signál prenášať na naozaj veľké vzdialenosti.

Veľká flexibilita:

Loxone Air produkty môžu signál ako vysielať, tak i prijímať – to umožňuje naozaj obrovskú flexibilitu.

Veľmi nízka spotreba:

Pri vývoji Loxone Air sa dbalo mimo iného i na energetickú stránku veci. Boli optimalizované dôsledne všetky procesy a volili sa najvhodnejšie súčiastky pre dosiahnutie veľmi nízkej spotreby.

Pripojenie Plug & Play:

Pripojenie Loxone Air produktov trvá iba pár minút. Všetko ide hladko – stačí pripojiť, vyhľadať a používať.

Neuveriteľné produkty:

Loxone Air Base Extension a Smart Socket sú prvými z produktov, ktoré môžete používať. Najvýhodnejší spôsob ako si ich zaobstarať, je Starter Set, ktorý nájdete v našom eshope.

Loxone Air Starter Set
– Vstupenka do sveta inteligentného bývania:

Pokiaľ sa chcete do rekonštrukcie pustiť ihneď, máme pre Vás pripravené prvé produkty prostredníctvom Starter Setu. Poznajte naše nové produkty a objednajte si Starter Set, ktorý obsahuje:

Loxone Air Base Extension:

Air Base Extension tvorí mostík medzi Miniserverom a bezdrátovými produktmi postavenými na technológii Air. Vďaka Loxone Air Base, ktorý je povinnosťou, môžete do systému pripojiť až 128 Air zariadení.

Smart Socket Air:

S novým Smart Socket Air máte všety spotrebiče pod kontrolou. Od práčky, cez lampičky až po televízory – všetko v malíčku – zapnem/vypnem! Je už na Vás, či budete chcieť ovládať na základe časových udalostí, manuálne alebo na nejakú aktivitu!

Nenechajte si ujsť skvelé funkcie a ovládnite Vaše zásuvky pomocou:

  • integrovanému meraniu výkonu a spotreby
  • integrovanému teplomeru
  • 16A relé s ktorým môžete spínať kľudne i výkonné priamotopy
  • a ďalšie

Zdroj: www.loxone.cz

  • Kategórie